🇷🇺      🇺🇦

Аромати Lalique (Лалік)

LALIQUE - розкішні парфуми і витончені флакони

Парфуми LALIQUE - це справжня розкіш для справжніх цінителів, розкішні аромати і приголомшливі авторські флакони. Духи цього бренду можуть бути ніжними, романтичними, м'якими, але в них завжди присутня енергія і пристрасть. А кожен флакон - це справжній шедевр.

Засновником бренду є Рене Лалик, завдяки своєму таланту він створював приголомшливі речі з дорогоцінних металів і скла, його клієнтами були зірки шоу-бізнесу, політики і просто заможні люди.

У 1992 році внучка засновника - Марі-Клод, розширює компанію і відкриває парфумерну лінію. Для створення дебютних парфумів до роботи залучають відомого парфумера - Софі Гройсман. Для майбутнього парфуму Марі-Клод створює скляну сферу, на кришечці якої безліч метеликів, немов злетілися на чудовий аромат.

Ніжні, чарівні, з нотами пристрасті жіночі парфуми LALIQUE розкривають в леді її жіночність, привабливість. Квітково-фруктові акорди розкриваються один за іншим, створюючи навколо своєї господині романтику і чарівність.

Чоловічі духи LALIQUE - це вишукані аромати, поєднання деревно-квіткових композицій підкреслює в джентльмена його силу, харизму і надійність. Поруч з таким чоловіком жінка відчуває себе захищеною і впевненою в завтрашньому дні.