🇷🇺      🇺🇦

Аромати Givenchy (Живанши)

ПАРФУМИ GIVENCHY - французька елегантність

Парфумована вода і духи GIVENCHY - це аромати для сміливих, сексуальних і активних людей, які звикли завжди бути в центрі уваги. Тільки перемога - ось їхнє кредо, будь це ділова угода або підкорення протилежної статі.

Бренд GIVENCHY - один з лідерів на ринку елітної косметики і люксової парфумерії. На сьогоднішній день компанія займає четверте місце в модній індустрії. Будинок моди був заснований Юбером де Живанши в 1952 році. Завдяки своєму витонченому смаку, кутюр'є зумів моментально підкорити серця самої досвідченої публіки. Його моделі відрізнялися французької вишуканістю, благородністю і розкішшю.

У 1957 році Живанши відкриває дочірню компанію по виробництву парфумів. Історики стверджують, що на створення парфумерної лінії Юбера де Живанши підштовхнула зустріч з Одрі Хепберн. Блискуча актриса зачарувала кутюр'є своєю жіночністю і романтичністю і стала його музою, саме їй він присвятить свій перший парфум L'Interdit. В ароматі злилися французька елегантність і американський гламур, саме цей напрямок стало основним в парфумах GIVENCHY.

Сьогодні в парфумерної лінії GIVENCHY присутні не тільки жіночі, але й чоловічі аромати. Більшість духів Живанши стали бестселерами і з упевненістю займають лідируючі місця за популярністю в усьому світі.