🇷🇺      🇺🇦

Аромати Jo Malone London (Джо Малон)

Парфуми Jo Malone London (Джо Малон)

Jo Malone London - це чудові, вишукані аромати, що відображають неповторний британський стиль. Парфумерія Jo Malone призначена для розкішних жінок і впевнених у собі чоловіків. Тонкі і ніжні аромати, незабутні і сексуальні композиції, східні загадкові ноти - все це представлено в ароматах Jo Malone London.

Парфумерний Будинок Jo Malone London заснований парфумером Джо Малон в 1983 році. Завдяки вишуканості, витонченості і елегантності ароматів, Джо Малон завоювала серця багатьох шанувальників розкішних парфумів і вже в 1999 році засновниця будинку змогла продати свою компанію, забезпечивши собі безбідне існування.

Зараз Jo Malone випускає не тільки парфуми, а й косметичні засоби для тіла і душа, свічки і дифузори для будинку, займаючи лідируючі позиції в парфумерної індустрії. Для справжніх шанувальників тонкого англійського стилю і цінителів унікальних ароматів, Jo Malone випускає лімітовані колекції своїх елітних парфумів і засобів по догляду за шкірою.

Jo Malone London - модний будинок ароматів, представлений різноманітними колекціями на будь-який, навіть найвимогливіший і вишуканий смак. Квіткові, цитрусові, фруктові ноти переплітаються з пряними, свіжими і навіть деревними акцентами. Широка палітра чудових ароматів, скоєних у своїй простоті, але в той же час витонченість прекрасних композицій, притягує все більше людей, що цінують бездоганний стиль і бездоганний смак парфумів Jo Malone London.