🇷🇺      🇺🇦

Аромати Mendittorosa (Мендіттороса)

Парфуми Mendittorosa — для тих, хто шукає «більше», ніж те, що дасть повне відчуття індивідуальності.

Немов народжені з гарячої лави вибухових і непередбачуваних вулканів, аромати італійського бренду Mendittorosa настільки ж приголомшливо темпераментні і заворожуюче цікаві.

Заснувала компанію прекрасна Стефанія Скеля в 2011 році. Їй вже підкорився кіноолімп і модна індустрія і їй дуже хотілося спробувати себе в чомусь зовсім новому і цікавому. З дитинства вона змішувала пелюстки квіток із залишками бабусиних духів і створювала власні аромати.

У 2012 році завдяки роботі незалежних парфумерів Луки Маффі, Анн-Софі Беагель і Амелі Буржуа (Luca Maffei, Anne-Sophie Behaghel, Amelie Bourgeois) на світ з'являється перша колекція з трьох ароматів, які можна використовувати по-окремо або змішуючи один з одним. Це Alpha, Omega і Id, а пізніше з'являються North і South. Якщо перша лінійка з пахучого тріо присвячена життю, її початку, енергії розвитку і зростання, немов розгорається вогненної стихії, то друга - з ароматного дуету, в якому можна побачити тяжіння абсолютних протилежностей, неймовірним чином з'єднуються в любов і єдність.

Всі аромати бренду суперечливі і сміливі, але в своєму протистоянні вони народжують щось прекрасне і нове, як і належить справжнім шедеврам, що створюються несподівано, імпульсивно і з феєричним результатом. Купіть в нашому магазині парфум від Mendittorosa і Ви знайдете свій власний, неповторний образ. Що створюються з душею композиції не можуть залишити байдужими нікого, адже вони несуть в собі частинку унікального таланту їх майстри.

«Кожен запах має свій власний шляхом, обраним його власником. Саме тому ми і любимо називати їх запахами, а не ароматами або парфумами. Це аромати володіють своєю власною душею. Mendittorosa - це «ароматний шлях», який повертає запах душі. Трилогія з початком, кінцем і відродженням: Alfa, Omega і ID, які можна носити на собі разом один з одним або окремо. Запахи, випущені серцем ».
                                                                                            
                                                                                       Стефанія Скеля (Stefania Squeglia)